[vc_row parallax=”content-moving” parallax_image=”32″ bg_image_repeat=”no-repeat”][vc_column][vc_custom_heading text=”Efor Çadır Branda Tente Sistemleri” font_container=”tag:h2|font_size:36|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” skin=”light” el_class=”m-t-xlg p-b-xlg p-t-xlg m-b-xlg”][/vc_column][/vc_row][vc_row wrap_container=”yes” el_class=”p-t-xxl p-b-md”][vc_column][vc_custom_heading text=”Neler Yapıyoruz? Biz Kimiz?” use_theme_fonts=”yes”][vc_column_text el_class=”lead”]Efor Branda, 25 yıla yakın sektör tecrübesiyle çadır, branda, tente, şemsiye imalatında değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik, akılcı, sorun giderici çözümler üretmektedir. Kaliteli ürün, zamanında teslimat ve koşulsuz müşteri memnuyeti vazgeçilmezlerimizdir. Çadır, branda, tente ihtiyaçlarınız için çekinmeden bizimle irtibata geçebilirsiniz.[/vc_column_text][vc_column_text]

Ülkemizdeki  çadır, branda, tente talepleri doğrultusunda üretimini gerçekleştiren ve aynı perspektifte internet ortamında elektronik satış konusunda insanlarımıza ürünlerini sunan, rakipsiz olma özelliğimizi baki kılmayı amaç edinen bir firmayız. Müşterilerimize maksimum kalite ve ürünleri en az fiyatla satışa sunabilmeyi taahhüt etmekle birlikte, bünyemizde çalışan deneyimli uzman kadromuz ve profesyonel teknik destek ekibimizle Türkiye’de çadırcılık konusunda yeni bir çığır açmış bulunmaktayız.

Uzun yıllar ve sayıca pek fazla olan çalışmalarımız sonucu edindiğimiz birikim ve deneyimimizle; teknoloji tabanlı, esnek, yaratıcı, müşteri ihtiyacı odaklı ürün çözümlerimizle, yeni nesil üretime hız kesmeden devam etmekteyiz. Yeniliğin ve inovasyonun çalışmalarımızda uyguladığımız genel ilkelerden biri olduğu, ürünlerimizin kalite belgelerinden ve ar-ge aşamasında geçtiği testlerden anlaşılabilmektedir. Gün geçtikçe kendimizi daha ileriye taşıyıp her ürünümüzü bir öncekinden daha iyi üretebilmek gayesindeyiz.

Siz değerli müşterilerimize değişen global dünyanın hızına ayak uydurabilen, kurulumu kolay, maliyeti düşük, hemen hemen her hava koşuluna dayanıklı, istenen renk ve ebatlarda üretilebilen çadır, branda ve tente imalatlarımızı uluslararası standartlara uygun bir şekilde sunabilmenin ferahlığı içerisindeyiz. Brandadan çelik konstrüksiyona kadar uzanan geniş spektrumlu ürün seçenekleriyle satışta bulunan çadırlarımız, Türkiye iç çadır piyasasında bilinen ve fazlaca tercih edilen ürünlerde baştaki sırayı almayı çok kısa bir süre içerisinde başarmıştır.

Tente, Çadır ve Branda  imalatımızda kullandığımız malzemeler de dahil tüm hammadde stoklarımız, kalite açısından müşterilerimize en uygun çözümleri sunabilmekte en üstün başarıyı sağlayabilecek şekilde oluşturulmuştur. Özellikle restoranların, çay bahçelerinin, fuar ve sirk alanlarının, kafelerin, işyerlerinin ve terasların gözdesi olan çadırlarımız uzun soluklu çalışmalar sonucu sizlere takdim edilmektedir.

brandaci.com olarak, kalitemiz imzamız diyerek yola çıktığımız bu sektörde her geçen yıl daha da büyüyen müşteri potansiyelimizle siz değerli müşterilerimize en uygun Çadır, Branda veya Tente çözümünü işaret etmeyi, başlıca vazifelerimizden görmekteyiz.  Çadırcılıkta bir dünya markası olmaya doğru ilerlemekteyiz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]