• Açıklama

Açıklama

İstanbul Kurban Çadırı

Kurulduğu günden itibaren pek çok ihtiyaç, satış ve kesim amaçlıİstanbul kurban çadırı firmamız tarafından üretimi yapılarak güvenli hizmetler vermektedir.

İstanbul Kurban Çadırı Nedir?

İstanbul Kurban çadırı hizmetleri en kaliteli ve en güvenli şekilde sunan firmamız ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. Genel olarak ülkemiz geleneklerine bağlı bir toplum olduğundan , kurban bayramı vecibelerinden ve bunun gibi pek çok geleneksel faaliyetlerde kapalı alan sorunu ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu durumlar karşısında evlerinden dışarıda bu faaliyetleri yapmak zorunda kalan kişilerin ve kurumların ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılan çadır çeşitlerine kurban çadırı denilmektedir.

Evlerini kaybeden kişiler için acil olarak çözüm sağlayan bu tarz çadırların kurulumu son derece kolay olmaktadır. Her zaman kaliteden ve güvenden ödün vermeden hizmetlerine devam eden firmamız tek adres olmaktadır. Yapmanız gereken sadece firmamız ile iletişime geçmektir.

İstanbul Kurban Çadırı Özellikleri

Uzun ömürlü olan İstanbul Kurban çadırı özellikleri küçükbaş ve özellikle büyükbaş hayvanların içinde barınacağı şekilde tasarlanmıştır. Özellikle geniş ve havadar olmasına özen gösterilmektedir. Afetlerin en çok yaşandığı yağmur, kar, rüzgar ve yaz aylarının çok sıcak havalarında kurbanlık hayvanların daha rahat etmesi için imalatı yapılmaktadır.

Bu tarz ürünler giriş kapıları, iki tane pencereleri ve iç kısımlarında ışık olması sağlanarak yapılmıştır. İskeleti paslanmaya karşı iyi bir şekilde boyanmış olarak yapılması sayesinde çökme ya da kırılma gibi sorunlar yaşanmaz. Kaliteli malzemelerden üretimi yapılan firmamızda ihtiyacınız olduğu her zaman yardım alabilirsiniz.

İstanbul Kurban Çadırı Fiyatları

Çadır çeşitleri arasında en fazla ihtiyaç duyulan kurbanlık hayvanların afetler sonrasında güven içinde yaşayacakları kurban çadırları tercih edilmektedir. İstanbul Kurban çadırı fiyatları firmamız tarafından kesinlikle çok daha uygun şekilde satışı yapılmaktadır. Genel anlamda toplu olarak alınan bu ürünlerin fiyatları büyüklük ya da sipariş sayısına göre değişmektedir.