• Açıklama

Açıklama

Tekstil Mimarisi Çadır

Çadırlar genel olarak doğal ortamlarda kullanılır. Tekstil Mimarisi Çadır ise şehir merkezinde kullanılan sistemlerden bir tanesidir.
Diğer çadırlardan farklı olarak asma germe çadırları dört bir yanı açık şekilde imal edilir. Temel kullanım alanı geniş bir gölge alanı oluşturmaktır. Sağlam malzemeler kullanılarak üretilmesi nedeniyle yaz aylarında güneşi engelleyerek gölge oluşturur. Ayrıca asma germe çadırları kış mevsiminde de yağmur ve kar yağdığında insanların ıslanmasını engeller. Bu çadırların belli boyutları yer almaktadır. Kullanılacağı alana göre özel olarak üretilir. Kurulması kolay olan bu çadırlar günlük kullanımlarda en uygun sistemlerdir.
Büyüklüğüne ve kullanılacağı alana göre iskelet sistemleri oluşturulan bu çadırlar daha sonra gerilerek kenarlarından tutturulur. Bu kadar kolay kurulan çadırlar isteğe bağlı olarak farklı renklerde de imal edilebiliyor.
Tekstil Mimarisi Çadır Kullanım Alanları
Görüntüsü şık ve kurulması kolay olması nedeniyle bu çadır sistemlerine pek çok alanda yer verilmektedir. Görsel olarakta göze çarpan detayları bulunan asma germe çadırlar gösterişli gölgelik alanlar sunar. Hazır olarak satılmaması nedeniyle bu çadırları almak istediğinizde bizlerle iletişime geçerek boyutlarını belirtmeniz gerekir. Hangi amaçla kullanılacağı da tasarımı ve imalatı açısından son derece önemlidir. Asma germe çadırlar;
• Alışveriş merkezlerinde,
• Stadyumlarda,
• Otel girişinde,
• Otoparklarda,
• Kafe ve restoranlar,
• Fuar ve etkinliklerde kullanılır.
Bir çok alanda karşılaşabileceğimiz asma germe çadırı güneşten ve yağmurdan korumanın yanında ortama kattığı görsellikle de adından söz ettiriyor. Günübirlik gezilerde ve fuar alanlarında kolay kurulup sökülüyor olması en büyük tercih nedenlerinden bir tanesidir. Raylı sistem olarak da kullanılan bu çadırlar özellikle kafe ve restoranların bahçe kısımlarında kullanılır.

Asma germe çadır fiyatları istenen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamızla görüşerek çadır konusunda beklentilerinizi bizlere iletebilir ve fiyat alabilirsiniz. Bireysel ihtiyaçlarınız için küçük boyutlarda almak istediğiniz tekstil mimarisi çadır modelleri de adresimizde satışa çıkıyor.