Asma Germe Çadır ( AS 005 )

ASMA GERME ÇADIR

Genellikle belediyeler tarafından görüntü hoşnutluğu ve vatandaşlara hizmet açısından kullanan bu tip çadırlar, bir park alanının üstünün bir kısmını ya da mekanınızın bahçe alanının üstünü kolaylıkla kapatabileceğiniz çadır tiplerindendir. Görüntü bakımından da oldukça hoş duran bu tip çadırlar yağmurlu havalarda zarar görmemesine rağmen şekilleri itibariyle muhakkak ki suyu bir tarafa toplar ve başka hiçbir yerinden suyu geçirmez. Yüzlerce şekilde üretebilen ve üretildikten sonra yüzlerce şekle girebilen bu tip çadırları halk pazarlarında da görmeniz mümkündür. Direklere tutturularak yağmuru ve güneşi engelleme amacıyla kullanılan bu tip çadırlar çelik konstrüksiyondan üretilen demirlerle de gerdirilebilir demirden yapılan direklerle de. Bu tamamen siz değerli müşterilerimizin isteğine bağlıdır. Yaz, kış kullanabileceğiniz bu kaliteli çadırlarımızın bir çok artısı bulunmaktadır. Açık alanın malum kirlerini üzerinde barındırmaz ve temizlenmeye de çok ihtiyaçları yoktur. Üstüne üstlük yağmur yağdığında da üzerindeki kirleri kendiliğinden temizlemektedir.

Bir çok kullanım amacına hizmet edebilen bu tip asma germe çadırlarımızı istediğiniz ebatlarda firmamıza yaptırabilirsiniz. Boyuta göre fiyatlarda değişkenlik gösteren bu tip asma germe çadırlar bükülebilir çelik konstrüksiyondan üretilmiş yüksek mukavemeti olan çubuklara oturtulur. Ve buna bağlı olarak tavandaki boşlukları da daraltabilir ve genişletebilirsiniz.

Sağlam ve cebinizin en yakın arkadaşı olan çadırlarımızdan sipariş vermek için, iletişim bilgileri sayfasında bulabileceğiniz adres ve telefon bilgilerimizle, bize ulaşabilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın