Azerbeycan Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı ( SC 012 )

            Şantiye çadırları kurulum amaçlarına göre yatakhane, yemekhane ve depo olarak kullanılabilen, özellikle işçilerin şehir dışından temin edildiği durumlarda ihtiyaç duyulan çadırlardır.

            Şantiye çadırlarının en önemli özelliği ise şantiyelerin zorlu çalışma şartları içerisinde hızlı ve pratik bir şekilde zaman kaybına yol açmadan kurulabilmeleridir. Şantiye çadırları istenilen boy ve ebatlarda üretilebilmektedir. Şantiye çadırı yapımındaki en önemli etken çadırın imalatı esnasında kullanılan çadır malzemelerinden olan kumaşın alev yürümez brandadan olmasıdır. Alev yürümez branda olası yangın durumlarında çadırın alev almasını engeller ve içerisinde konaklayan şantiye işçilerinin hayatlarının tehlikeye girmesini engeller. Şantiye çadırları genelde silindirik biçimde imal edilirler. Bunun sebebi ise daha sonradan işçi sayısının artması gibi durumlar söz konusu olduğu takdirde silindirik şantiye çadırına ek yapılabilmesinin olanaklı olmasıdır. Silindir biçiminde imal edilmiş şantiye çadırlarına kolaylıkla ek yapılabilir ve ara bölmeler ile çadırlar birbirleri ile birleştirilebilir.Şantiye çadırları basit yapılar oldukları için hem kurulması hem sökülmesi hem de taşınması basittir bu da hem iş gücünden hem de zamandan yana verim sağlayan bir durum ortaya çıkartmaktadır.Ayrıca çadırlar iklim koşullarına göre gerektiği zamanlarda yalıtım sistemleri ile donatılabilmektedirler. Bu sayede işçiler içerisinde konforlu bir şekilde kalabilmektedirler.

            Cadirci.net, şantiye çadırı konusunda da uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet vermekte ve şantiye cadırı imalatında kullandığı birinci sınıf ürünler ile çadır içerisinde konaklayacakların konfor ve can sağlığını önemsemektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın