Depo Çadırı İskeleti

Şantiye Çadırı ( SC 005 )                Şantiye çadırları genellikle inşaat yapımı süren şantiyelerde şantiye işçilerinin şehir dışından şantiyenin bulunduğu yere gelerek konaklamalı olarak çalışması sebebi ile kullanılan çadır çeşitleridir.

                Şantiyelerde işverenlerin işçileri şantiye çadırlarında konaklatmasının bir diğer sebebi de şantiye çadırlarının şantiye sahasına kurulması ve işçilerin işe geç kalma, yolda vakit kaybetme gibi durumlar yaşamadan iş yaptıkları alanda bulunmalarını sağlamaktır. Özellikle şehir dışından gelen işçileri her hangi bir yerde konaklatmaktan daha ekonomik olan şantiye çadırları  kolay montaj ve demontaj özellikleri ile de sıklıkla tercih sebebi olmaktadırlar. Şantiyeler iş bitince başka yerlere taşındığından şantiye çadırlarının kolay taşınabilir olması hem ekonomi anlamında hem de zamandan tasarruf anlamında son derece önemlidir. Şantiye çadırları her mevsim koşuluna uygun şekilde üretilebilmekte ve çeşitli donanımlar ile daha işlevsel hale getirilebilmektedir. Şantiye çadırları kızılay çadırları gibi basit bir dikime sahip değil, daha komplike bir yapıya sahiptirler. Bunun sebebi de daha uzun konaklamalara ev sahipliği yapıyor olmalarıdır. Şantiye çadırları fiyat performans açısından değerlendirildiğinde kullanım alanlarına göre son derece karlı bir yatırım olduğu da göze çarpmaktadır. Cadirdunyasi.com diğer çadır türlerinde olduğu gibi şantiye çadırı alanında da son derece tecrübeli bir ekibe sahiptir ve çeşitli modelde şantiye çadırlarını müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda üretime geçirebilmektedir.

                Cadirdunyasi.com  şantiye çadırı şatışlarını internet sitesi üzerinden de yapmaktadır.  Ayrıca yine internet sitesi üzerinden diğer çadır çeşitlerini de görmek mümkündür.Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın