İşçi Çadırı

Şantiye Çadırı ( SC 015 )

                Şeffaf kapamanın en güzel yanı, modelin müşterinin isteğine göre değişiyor olmasıdır. Kapamanın uygulanacağı mekâna, o mekânın maruz kaldığı mevsim değerlerine, rüzgâr şiddetine, güneş alış açısına göre kapamanın modeli değişebilmektedir. Kapamada kullanılması istenilen açılan bölümler de yine müşterinin isteğine göre değişebilir. Genelde olabildiğince açılabilen, maksimum güneş alışı sağlayabilen modeller tercih edilse de, daha farklı model talepleri de olabiliyor. Şeffaf kapama tavana da uygulanabildiği için, tavan çeşitleri de kapama modellerine göre değişiklik gösterebilir. En çok tercih edilen tavan modeli ise oval tavandır.

                Şeffaf brandaların açılış kapanışı stor perde gibi veya rulo gibi tercih edilebildiği gibi, motor vasıtası ile tek tuşla da açılış kapanış sağlanabilmektedir. Bu konudaki en yakın rakibi olan katlanır camı fiyat ve performans açısından geride bırakan şeffaf kapamalara adapte edilebilen otomasyon uygulamaları, şeffaf kapamaların kullanımını kolaylaştırmıştır.

                Modelleri tamamiyle sizin hayal gücünüze kalmış olan şeffaf kapamalar katlanır cam sistemlerine kıyasla hem daha ucuz, hem de daha kullanışlıdır. Kolayca temizlenebilen şeffaf kapamalar kolay montaj ve demontajı sayesinde mekândan mekâna taşınabilir ve ayrıca kolay temizliği sayesinde mekânınıza yepyeni bir görüntü katacaktır.

                Eğer siz de mekânınıza bir şeffaf kaplama uygulamak istiyorsanız; kapamanın modellenmesi ve uygun malzeme seçimi ile ilgili bir profesyonelle görüşmelisiniz. Sektörün lideri konumunda olan Cadirci.net bütün ayrıntıları sizin adınıza düşünüyor ve sizin için en uygun çözümü buluyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın