Şantiye Çadırı Fiyatları

Şantiye Çadırı ( SC 020 )

ŞANTİYE ÇADIRI KULLANIM ALANLARI

     Şantiye çadırları kullanım alanları olarak çok amaçlı olup birçok yerde kullanılabilir. Şantiye çadırları kısa zamanda kullanılacak hale gelebilen çadırlardır. Oldukça geniş ve özel bir temel işlevi yoktur. Genelde birçok çadırda olduğu gibi şiddetli hava şartlarına dayanıklıdır. Kurulumu kolay olabildiği gibi sökülüp taşınması da kolaydır.

Şantiye çadırları kurulduğu yerler olarak yemekhane, yatakhane ve depolama maksatlı olarak kullanılabilir. Üretilen malzemesi sağlam olup polyester brandadan imal edilmiştir. Su geçirmez olduğu gibi yalıtımlı ve yalıtımsız üretilmektedir. Önemlisi de kış aylarında kullanılacağı için soba kurulabilir niteliktedir. Her boyut ve ebatta üretimi yapılabilir. İskeleti borulardan imal edilmiş olup tek ya da çift girişli olabilir. Kullanıcının isteğine göre profil kaplı olarak da imal edilebilir. Bu gibi çadırların seçimi yapılırken farkı kullanım tarzına farklı ortamlara göre çadırlar seçilip üretilmektedir. Şantiye çadırlarını seçerken iklim durumu ve mikro klimasına, çadırı kullanacak kişi sayısına kullanım süresine uygun düşen bir çadır tipinin seçilmesi gerekir. Bu çadırlar şekil itibarı ile yarım silindirik ve tünel şeklinde üretilmektedir. Tabi farklı alanlara kurulacağı gibi müşteri seçeneklerine de özen gösterilip uygun pratik çözümler sunularak imal edilmektedirler. Bu kurulumu yapılan çadırlara kolaylıkla ilaveler yapılıp ve ara bölmeler ile kullanım alanları kolaylıkla bölünebilir.

Başlarda da söylediğimiz gibi yatakhane, yemekhane ve depolama için kullanılan bu çadırların plan kesit yerleşimden kapasitelerine göre şantiye çadırı seçilebilir ve sipariş verilebilir. Şantiye çadırları ve diğer çadırlar hakkında bilgi ve kaynakları bu adresten alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın