Şantiye Depo Çadırı

Şantiye Çadırı ( SC 010 )

Şantiye çadırları farklı ihtiyaçlara ve farklı iklim koşullarına göre üretilip satışa sunulduğundan pek çok farklı modelleri mevcuttur.

Şantiye çadırı modelleri belirlenirken şantiye çadırının kullanılacağı alanın yapısı, iklim koşulları, şantiye çadırı içerisinde barınacak işçilerin sayısı ve çadır içerisinde kullanılacak eşyalar dikkate alınır. Tüm bu etkenler harmanlanarak  boyut ve  model  belirlenir. Cadirci.net, müşterilerinin arzu ve isteklerine göre özel üretimler yapabilmekte ve çeşitli malzemeler ile şantiye çadırlarına çeşitli özellikler katabilmektedir. Cadirdi.net’in üretimini yaptığı şantiye çadırı modellerini internet sitesi üzerinden alıcıların beğenisine sunmakta ve telefonla da ulaşılabilir konumda bulunmaktadır. Şantiye çadırı modelleri  su geçirmez kumaştan üretimi yapılan çadırlar, yanmaz kumaştan üretimi yapılan çadırlar, sonradan ekleme ile genişletilebilen çadırlar olarak çeşitlenebilmektedir. Uzun süreli süren şantiyelerde, özellikle inşaat süresince mevsimsel değişikliklere maruz kalınacaksa her mevsim için uygun olan çadırlar seçilmeli ve işçi sağlığı ve konforu göz ardı edilmemelidir. Hiçbir zaman unutulmamalıdır ki işçiler dinlenme sürelerini ne kadar sağlıklı ve konforlu bir alanda geçirirseler verimleri o kadar artacak inşaat alanında işleyiş o kadar sorunsuz olacaktır. Kötü şartlarda sağlıksız şantiye çadırlarında konaklamak zorunda bırakılan işçilerin mutsuz olacağı ve verimlerinin düşeceği apaçık bir gerçektir.

Cadirci.net, çalışanlarının sağlığı ve motivasyonunu düşünen işverenlere uygun fiyatlar ile sağlam ve her iklim koşuluna uyumlu inşaat çadırlarının satışını yapmakta ve satış sonrasında da onları desteksiz bırakmamaktadır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın