Süleymaniye Şantiye Çadırı

Şantiye Çadırı ( SC 018 )

Şantiye Çadırı fiyatları çadırın niteliği ve boyutuna göre kullanılan malzemenin kalitesi ile birlikte harmanlanarak belirlenmekte ve alcıya sunulmaktadır.

Çadırcılık sektörü piyasasında pek çok şantiye çadırı imalatı ve satışı yapan firma bulunmakla birlikte pek azı imalatını yaptığı şantiye çadırlarını dizayn  ederken insan sağlığı ve ergonomisini dikkate alarak o bilinçte hareket etmektedirler. Bu sebeple şantiye çadırı almak isteyen müşteriler Pazar araştırması yaparken fiyat odaklı oldukları kadar kalite odaklı da olmalıdırlar. Aksi durumda istenmeyen durumlarla karşı karşıya gelmek kaçınılmaz olmaktadır. Çadır üretimi esnasında kaliteli malzeme kullanımından kasıt öncelikle kullanılan malzemenin yanmaz kumaştan imal edilmiş olması gerekmektedir. Bu insan hayatını güvence altında tutmanın yanı sıra şantiyenin de olası yangınlara karşı güven altında olmasına imkan tanımaktadır. Şantiye çadırı fiyatlarında çadırın yalıtımlı olup olmaması ve boyutu da çok önemlidir. Yalıtımlı şantiye çadırları daha çok kış aylarında kullanılmaktadır. Ayrıca şantiye çadırının su geçirmeyen kumaştan imal edilmiş olması da içerisinde sağlıklı konaklamayı sağlamak açısından son derece önemlidir. Ayrıca bazı şantiye çadırlarında fiyatı yükselten bir diğer etken de şantiye çadırının sonradan eklemeli şekilde genişler nitelikli olmasıdır. Cadirci.net müşterilerine her ebat ve nitelikte çadırı uygun fiyatlar ile sunmakta ve satış sonrası desteğini de eksik etmemektedir.

Şantiye çadırı, kurulumu ve sökmesi pratik, taşınması son derece kolay bir konaklama alternatifi olan ekonomik bir yapıdır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın